Jak získat neskutečnou sílu. Odhalte tajemství dvou cviků!

Kliky na jedné ruce

Nuda, jen pár cviků, v podstatě čtyři – shyby, kliky, dipy a dřepy. Bez činek a kladek nejde vybudovat silné tělo. Omyl. V dnešní době vybavení posiloven a gymů není problém pracovat s kladkami, stroji, technikou a činkami. Co když nebude tohle vše po ruce, co když chcete cvičit doma, v lese, parku, na dovolený?

Ideálním příkladem, který vám může ukázat cestu, je kniha Nahý bojovník, která je jednou z cest o cvičení s vlastním tělem. Nemusíte ji brát za svou stoprocentně, můžete mít jiné cíle, ale zaručeně vám určitě pomůže překonat určitou stagnaci a pokročíte s ní dále.

Když to zkrátím, jde v této knize zjednodušeně o trénink dvou cviků – kliku na jedné ruce a pistole (dřepu na jedné noze). I přesto autor Pavel Tsatsouline popsal více než 170 stran. Jak je to možné, co radí?

banner_alvifit_lglutamine

„Za týden jsem přešel z pěti na deset shybů.“ „Zvládl jsem roztřesený dřep na jedné noze. Po dvou týdnech jsem udělal pět čistých pistolí, při kterých jsem se zadkem dotkl podlahy.“ „Včera jsem udělal patnáct kliků na jedné a patnáct na druhé ruce – celkem třicet kliků. Před dvěma měsíci jsem nezvládl ani jeden.“ Tři reakce po vyzkoušení Nahého bojovníka, které jsou hodně zajímavé.

Odhalte tajemství supersilných, cvičte pouze s využitím vlastní váhy, píše se na úvod knihy. Ruský odborník na sílu a bývalý instruktor speciálních jednotek Pavel Tsatsouline poprvé shromáždil mnohé z těchto náročných technik do jediného didakticky propojeného celku. V Nahém bojovníkovi vás naučí, co máte dělat, abyste se v co nejkratší době stali supersilnými. Vaším jediným náčiním přitom bude VAŠE TĚLO. Zde si můžete knihu objednat.

Kapitoly, která kniha Nahý bojovník nabízí

Pravidla hry nahého bojovníka

Trénink nahého bojovníka

Vysokonapěťové techniky na okamžité dosažení síly

Silové dýchání, tajemství super síly mistrů

Zvládněte techniku GTG

Pistole podrobně

Klik na jedné ruce podrobně

Otázky a odpovědi

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.