Kolik má vaše tělo tuku? Podívejte se na 9 možností

Koukají na něj všichni. A nelžete, že ne. Kdo cvičí, nechce mít na sobě kila tuku, která by mu bránila ve sportu, v životě. Kdo nesportuje, přejídá se, nemá pohyb, směřuje k opaku. Jaký je váš pohled, když se postavíte před zrcadlo?

Nemáte, jak si změřit tuk, ale zajímá vás, kde se pohybujete? Podívejte se na přiložený obrázek, myšleno muži, a uvidíte, jak si stojíte. Obrázky jsou rozděleny od 3 procent tuku až po 40 procent, což.. to už je peklo a zátěž pro tělo, život. Kde se vy z devíti obrázků vidíte?

„Procento tělesného tuku a svalové hmoty se liší v závislosti na pohlaví a druhu sportu, proto by měl tento poměr pro každého být stanoven individuálně. Procento tělesného tuku je vzhledem k celkové hmotnosti dosti důležitý faktor z hlediska zdravého životní stylu a díky pravidelnému tréninku můžete měnit poměr svaly x tuk, aniž by se vaše hmotnost změnila,“ píše server tanita-shop.cz. Jak trénujete, jíte vy?

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Kolik máte tuku?

Kolik máte tuku?

A co říkají obecné tabulky?

Doporučené procentuální zastoupení tělesného tuku u mužů a žen v závislosti na věku:

Věk < 30 30 – 50 > 50
ženy 14 – 21 % 15 – 23 % 16 – 25 %
muži 9 – 15 % 11 – 17 % 12 – 19 %

Chcete se tréninkem začít zbavovat tuku? Budeme se držet street workoutu, nalaďte tělu to, co jednoduše funguje – street workout. ZDE MÁTE ODKAZ NA JEDNODUCHÝ TRÉNINK.

Ale pozor! Přiměřené množství tělesného tuku je pro naše tělo důležité. Tuk je nezbytný pro náš zdravý vývoj a každá buňka v lidském organismu ho obsahuje.

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.