Když se ženy pustí do shybů. Zvládnete, pánové?

Ženy a shyby

Mají ženy, dámy a dívky problémy na hrazdě zvládnout několik shybů? No. Podle níže přiloženého videa, tyhle problém evidentně nemají a na nějakém shybu, přítahu jim až tak nezáleží, prostě je dokážou nasázet.

Ano, nemáte na to sílu, nejste chlapi. Máte pravdu, ale je tu pár kroků, kterými se dostanete až ke shybu. Svůj postup vám představí americký trenér Al Kavadlo a jeho žena Grace, která je umí. A nakonec se rady můžou hodit i pro každého, který začíná s cvičením s vlastní vahou a ještě nemá tolik síly, zkušeností.

alvifit_saluber

alvifit_saluber

„Setkal jsem se se spoustou žen, které si nemyslely, že by bylo možné shyby zvládnout. Dobrou zprávou je, že jsem mnoho z nich přesvědčil, že tomu taky není. Existuje několik bariér, přes které se musíte dostat, ale ty vás neodradí. Důležitý je první krok,“ říká Al na svém webu alkavadlo.com.

Jak často, počty opakování, série? Zařaďte postupný trénink do svého cvičení dvakrát v týdnu. Začněte od prvního kroku, pokud ho zvládnete bez větších problémů, postupujte k dalšímu. Nejde o rychlost. Až se budete cítit připraveny na další, jděte, jen si to cvičení užívejte, na konci bude shyb. A potom shyby, takže množné číslo :-). Ať to cvičí! Pokud nemáte sílu, použijte odporové gumy.

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

A co americký kouč ženám doporučuje?

Výdrž na rukou

Negativní shyby

Australské shyby

Bicepsový přítah

.. Shyby

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.