Hvězdy sledoval na internetu, teď se nový český král postaví po jejich boku na MS

Patrik Černý

Je mistrem republiky, to už mu nikdo nevezme. Patrik Černý se stal o víkendu absolutním vítězem mistrovství České republiky ve street workoutu, když ovládl kategorii free stylu do 75 kilo, následně i super finále s vítězem nad 75 kilo, kde svedl vítězný souboj s Petrem Lešákem. Nový český král bude vyslán na mistrovství světa do Ruska. Společně s ním poletí také královna Veronika Szabóová. FOTO: Patrik Černý.

Patriku, jste překvapený z absolutního prvenství?

Překvapený jsem, ale zároveň si myslím, že to nebylo nemožné.

Co jste říkal konkurenci?

Byla veliká, na hodně lidech jde vidět velký progres.

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Jak se posunula výkonnost od minulého roku?

Street workout se od minulého roku posunul o dost dopředu. Na letošním mistrovství jsme mohli vidět spoustu nových dynamických prvků, ale i progres u jednotlivých lidí ve statických a velmi těžkých silových prvcích.

Co vás překvapilo, potěšilo, zklamalo, utkvělo v hlavě na samotném mistrovství České republiky?

Co mě velmi překvapilo, bylo, že jsem přece jen čekal něco trochu „prestižnějšího“. Něco, co se bude podobat MČR z minulého roku, Ale můžu být rád, že aspoň nějaké MČR bylo. I když MČR nebylo tak „famózní“ jako minulý rok, objevili se tam snad všichni skvělí atleti z Česka.

VYSMÁTÁ HOLKA, TEĎ POJEDE NA MS

Co čekáte od mistrovství světa?

Nedělám si iluze, že bych mohl porazit lidi, které tam uvidím, ale hrozně se těším, že uvidím ty, na které dlouho koukám jen na internetu. Doufám, že tam podám to nejlepší.

Co budete chtít do šampionátu v Moskvě vylepšit?

Vylepšit bych chtěl úplně všechno. U ničeho nemůžu říct, že bych byl spokojen.

Kdo vás nejvíce ve sportu podporuje?

Hodně mě podporují lidi okolo, se kterými cvičím, kterých není až tak moc. Ve zkratce to jsou lidi, kteří jsou u mě na videu nebo na fotkách. Nejvíce Honza, u kterého jsem byl před MČR takřka každý den na zahradě na hrazdách a trénoval. Samozřejmě mě velmi podporuje sponzor RVL13, který je v Česku tak nějak hlavní průkopník workoutu. Jsem rád, že se můžu s nimi podílet na rozšíření workoutu v České republice, a taky jsem jim předem vděčný za financování cesty do Ruska na mistrovství světa.

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Chcete cvičit doma?

Chcete cvičit doma?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.