Chcete posílit stisk? Nezaplatíte ani korunu. A znáte koule?

  • shybuj-cz1
  • cerv
  • klasik

Šance pro vás. Nic vás to nebude stát, stačí, když předvedete výkony, kterými porazíte ostatní. Máme pro vás dva dárky od kluků, kteří lezou po skalách a jejich úchop a stisk je dále než u většiny z nás. Získali jsme od serveru shybuj.cz dva dárky pro dva vítěze sobotního závodu Czech League Streetworkout.cz, který proběhne v Chomutově. FOTO: shybuj.cz.

Máme pro vás KLASIKA, který je ideální na posílení prstů. Přitahovadlo vyrobené z březové překližky o rozměrech 130 mm x 230 mm. Jednoduchým způsobem zavěšení se dá použít téměř kdekoliv.

Druhým je ČERV. Sada tří válců zavěšených nad sebou o délce 200 mm a průměrech 100 mm, 140 mm a 2000 mm. Pomůcka slouží k posílení stisku a síly prstů. Jednotlivé průměry válců jsou určeny ke stisku oběma rukama a následným visům nebo přítahům. Pomůcka je určena pro náročnější trénink. Vyrobeno z masivního dřeva s následnou pískovou úpravou (varianta písek). Výsledný povrch je odolný vůči potu a zdravotně nezávadný.

Stačí v sobotu přijet do Chomutova a vyhrát – jeden dárek pro vítěze, druhý pro vítězku. Pokud chcete vidět celou nabídku shybuj.cz, stačí kliknout. Koule na několik způsobů, žebřík, motorka, ryba, dudy. Najdete toho hodně.

ODKAZ NA AKCI.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.