A bude to velký, namasírujete svaly!

FUBO Fitness připravuje také svůj gym

Už se to blíží, už jen pár hodin a jedna z největších sportovních akcí pro veřejnost bude spuštěna. Víkendový sportovní veletrh v Brně, který proběhne od pátku do neděle. Jeho součástí budou Street Workout Games LIFE a HERO Factor, překážkový závod. Jedním z vystavovatelů na akci, kam dorazí tísíce lidí, bude také FUBO Fitness, firma, která vám může hodně nabídnout. Od street workoutových konstrukcí až po magnézium, stálky a hrazdy. A je toho asi 100krát víc. Na co se můžete těšit? Michal Nutil vám představí základní program. ILUSTRAČNÍ FOTO.

„Jsme schopni vyrobit domácí posilovny, komerční fitness. Samozřejmě do Brna přivezeme hodně věcí na vyzkoušení, připravíme prostor na 60 metrech čtverečních. FUBO Fitness už dávno nejsou jen gymnastické kruhy a odporové gumy.

Na veletrh přivezeme vlastní konstrukci, kde si bude moct každý zacvičit. Postavíme také stánek, kde bude nákupní zóna. Švihadla, odporové gumy, stálky, prostě menší věci, které si může každý dát do batohu. Pokud bude chtít někdo něco většího, není problém. Domluvíme se na stánku a věci poté zašleme.

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

Přichystáme i odpočinkovou zónu, kde si každý bude moct odpočinout. Chceme lidem ukázat, že neustále makáme a jsme schopni plno věcí zajistit. Samozřejmě musím také připomenout, že představíme své nové receptury proteinů, budou i nová BCAA, vše ve skvělých příchutích. Každý bude moct přijít, ochutnat, dáme řeč o složení. Je tu totiž nová značka FUBO Nutrition. Počítáme s tím, že přichystáme i vzorková balení na ochutnávku. A to není všechno. Na místě vám připravíme super kafe a chystáme také fakt jednu super pecku ohledně focení, ale tu zatím neprozradím, to až na místě,“ zve všechny Nutil na akci, kde si můžete také zazávodit.

Pokud se chcete zúčastnit brněnské akce a závodit, zde máte odkazy na vyplnění registrace. Každý závodník musí mít vyplněnou, odeslanou a zaplacenou registraci.

Registrace WORKOUT ZDE

Registrace HERO FACTOR ZDE

„Dlouho očekávaný vrchol sezony. Už po čtvrté v řadě jsme součástí největšího sportovním veletrhu v České republice. Pro letošní rok jsme nachystali spoustu novinek a jak je naším dobrým zvykem, laťku jsme opět pozvedli hodně vysoko. Poprvé přivítáme závodníky, návštěvníky a fanoušky v samostatné hale, kde na 700 m2 rozbalíme našlapanou eXtreme zone a hlavně 3. kolo Street Workout Games,“ zve všechny pořadatel Jak Zdrubecký z Beat Up Calisthenics GYM.

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

Závodní kategorie:

FREE STYLE – sobota 10.11.

SETS & REPS – sobota 10.11.

KING OF MUSLCE UP – sobota 10.11.

HERO FACTOR OPEN – pátek 9.11.

HERO FACTOR MASTERS – sobota 10.11.

WEIGHTED – neděle 11.11.

Každý závodník musí mít vyplněnou, odeslanou a zaplacenou registraci. Workout ZDE: http://jzcs.cz/zavody/street-workout/. HERO FACTOR ZDE: http://jzcs.cz/zavody/hero-factor/.

O světové rekordy se pokusí ve shybech Jan Kareš. „U toho prostě nesmíš chybět. Určitě budeme lámat shybové rekordy, a to v podání mého kamaráda, a určitě budeme jako každý rok přispívat na dobročinnou organizaci. Pro přespolní je možné ubytování v gymu, rezervace na info@jzcs.cz,“ vzkazuje Zdrubecký. Takže dorazíte?

banner_alvifit_echinacea

banner_alvifit_echinacea

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.