Břicho z oceli. Kterou lekci zvládnete?

Mít zpevněné břicho a střed těla je pro váš trénink důležité. Zaměřujete se při cvičení na břišní svaly? Někdo vyznává tři osvědčené cviky, kterých se drží. Někdo i méně. Co vyzkoušet devítku, kterou procvičíte břišní lis z různých směrů, úhlů. Takto může začít cesta za břišními svaly jako z ocele. Ať už cvičíte street workout, věnujete se bojovým sportům, plavete, prostě cokoliv, pevný střed těla je vždy plus. Spíše nutnost. ILUSTRAČNÍ FOTO.

Devět cviků, které vidíte níže v grafice od neilarey.com. Počet, pořadí, opakování, pauza a tři úrovně. Na vás je, vybrat si, kterou lekci zvládnete. První má čtyři série, druhá šest a třetí osm sérií, což už je opravdu hodně.

JAK CVIČIT PLANK

V tomto tréninku procvičíte svaly pod různými úhly. Svoji porci dostanou horní, dolní i šikmé břišní svaly. Dojde i na plank, neboli prkno. Cvik na zpevnění středu těla a jeho správnou aktivaci.

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Jak cvičit břicho?

Jak cvičit břicho?

Na každém obrázku vidíte vždy dvě pozice od každého cviku. Výchozí a konečnou. Nebojte, nejde o nic složitého, hlavně nikam nepospíchejte a provádějte pohyb plynule, žádná trhavá snaha. Pak byste si spíše ublížili.

HMOTNOST A SHYBY. MÁTE STRACH?

Nezapomínáte? Břišní svaly o vás hodně prozradí. Jak jste na tom se stavem tohoto svalstva vy? Nejde jen o břišní svaly, s nimi souvisí samozřejmě celý střed těla, který musí být pevný, aby tělo mohlo fungovat a sportovat bez zdravotních problémů. A pozor? Bez stravy to nepůjde!

Důležité je, abyste měli odhodlání a vůli. Další aspekt, který je důležitý – zdravý jídelníček. Místo sladkostí zkuste ovoce, sůl vyměňte za bylinky. Pijete mléko? Zkuste mandlové. Místo másla otestuje avokádo. Neodoláte večer brambůrkům, zkuste sušené ovoce, sušená rajčata, mrkev. Klasické hranolky? Co je vyměnit za celerové….trénink vám přinese lepší výsledky, když ho podpoříte i ve stravě. Ať to cvičí!

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.