Zavřít
Banner originalworkout.cz

Baví vás síla? Takhle vypadají shyby s 45kilovým baťohem na zádech

Shyby a 45 kilo na zádech

Rekordy jsou od toho, aby se staly a aby je další překonávali. Zdolávat se dají mety, která vzbuzují respekt, protože ostatní si dokážou představit, jaká to je síla, kterou sami nezvládnou. Teď se nebavíme o zatloukání hřebíků hlavou, držme se cvičení s vlastním tělem. Pokud vás baví weighted, jeden počin tu máme. FOTO: repro youtube.com.

Stalo se 15. října v roce 2014 v americké Oklahomě. Steven Proto vysekl čtrnáct opakování na hrazdě, shybů, když měl na zádech 100 liber, což je přes 45 kilo. A to všechno za 60 sekund. Kolik zvládnete vy? Ale pozor, zdraví na prvním místě!

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Na překonávání rekordů ve shybech je v Česku například expert Jan Kareš, který jede opakování ve stovkách. Naposledy se takto předvedl na Sardinii začátkem června, kde vylepšil hned dva výkony. Tentokrát počet shybů za 30 a 60 minut. Když se zastavily stopky, čísla ukázala 595 shybů za 30 minut 1057 shybů za jednu hodinu.

Pokud se nudíte v tréninku a potřebujete vysadit z rutiny, máme tu jednu možnost, kterou patrně nezvládnete jako jeden italský nadšenec Tazio Gavioli. Určitě ne napoprvé. Ten na malíčcích udělal 23 shybů, čímž stanovil nový rekord, který je zapsán v Guinessově knize rekordů.

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

Na konci minulého roku se zase předvedla Lenka Strolená a splnila si další sportovní sen. A tento byl hodně vysoko. Multi atletická žena posunula jeden světový rekord. V Sokolově za 6 hodin předvedla 1722 shybů. Před ní oficiálně ještě nikdo takový počet opakování nedokázal předvést. Tímto výkonem překonala Elišku Karešovou, která držela rekord devět let – 1574 shybů za šest hodin.

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.