100 shybů na jeden zátah! 10 minut na hrazdě

100 shybů na jeden zátah

Shyby známe všichni, každý se s nimi pere po svém, když se dostává na svoji mezní hranici. Jedni mají chuť se posouvat, druzí nahání čísla, třetím utíká technika, další shyby nemilují. Jsou tací, kteří se ale vymykají, v Česku to je například Jan Kareš, ale dnes je řeč o někom jiném. Tento frajer dal 100 shybů, aniž by opustil hrazdu. A podívejte se na tu techniku! FOTO: repro youtube.com

Video je od Andreje Isypova, který tuhle kládu zvládl za deset minut. Vydrželi byste jen viset deset minut na hrazdě?

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Shyby jsou jedním ze základních cviků ve street workoutu, pokud je zvládnete v takovém kvantu, jde o stav, který je mnohým hodně vzdálený.

O shybu můžeme mluvit dlouho a existuje nespočet variant, my si představíme jednu možnost, která je podle mě klíčová pro každého začátečníka, který se chce dostat k těžším variantám a nechce si přitom zničit ramena. Důležité je dodržovat tři fáze shybu: pasivní vis, aktivní vis a přítah. Postavení lopatek: deprese. Nechat uvolněné trapézové svaly a držet lokty před ramenem,“ říká k videu níže David Rejl, první trenér WCO v Česku.

TRÉNINKOVÝ STYL, JAK CHCETE VYPADAT?

Shyby, cvik, který vám mimo zad procvičí také ostatní partie na horní polovině těla. Stačí si hrát s úchopy. Jako nohy mají dřep, záda mají shyb s vlastní vahou. – ne stahování kladky. Shyby jsou pro tuto partii prostě královská disciplína.

Jak cvičit shyby? Podivejte se ve videu.

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce originalworkout.cz

Pokud tento cvik zvládnete ve více variantách, můžete své tělo více šokovat, navíc pod různými úhly, což je dobře. Shyby dávají horní části těla tvar, sílu a objem. A nejde jen o záda, záleží na typu shybu, provedení. Zabrat dostanou ramena, ruce, svůj díl si odcvičí také břišní svaly a prsa.

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.