10 tréninkových pravidel pro získání síly!

Jak získat sílu?

Chcete znát tajemství, jak získat opravdovou nadlidskou sílu? Možná jde o odvážné tvrzení, ale takto začíná článek o pravidlech pro získání síly, které dal do jednoho celku server mpcalisthenics.com. My vybrali z této porce desítku. Na vás nyní bude vyzkoušet a posoudit, jestli jde o smysluplný pohled. Takže co tu máme. Ale pozor! FOTO: mpcalisthenics.com.

„Pokud je vaším hlavním cílem především velký objem, kdy vám triko nestačí, pak jste na špatné adrese. Dodržujte pravidla a dosáhnete na sílu, kterou jste v životě ještě nepoznali,“ slibuje mpcalisthenics.com.

1. Udržujte nízké počty opakování

1-3 opakování je optimální počet pro získání síly. Důvodem je, že zde je nejsilnější zdroj energie APT-PC. Ten udržíte 10-15 sekund.

2. Těžké váhy

Ekvivalent tělesné hmotnosti, dále weighted trénink, který má vytvořit těžší postup, který musíte zvládnout. Tělo musí být pod tlakem, na který není zvyklé, pak je donuceno pracovat. Trénujete až k vašim hranicím!

banner_alvifit_lglutamine

banner_alvifit_lglutamine

3. Nervový systém

Abychom byli silnější, musíme naučit nervový systém odolávat zátěži. Čím lépe zvládnete pohyb nervového systému, tím více svalových vláken se může aktivovat. Z tohoto důvodu musíme pohyby opakovat mnohokrát. Trénink a zase trénink.

4. Odpočinek aspoň tři minuty

Aby se vám obnovila energie, potřebujete asi tři minuty mezi sériemi, takže si dejte pauzu, trénink vám neuteče.

5 CVIKŮ PRO BŘIŠNÍ SVALY A CORE

5. Zaměřte se na konkrétní pohyby

Pokud je vaším cílem provést shyb na jedné ruce, zaměřte se na konkrétní postup k tomuto cíli. V tomto případě vám například pomůže izolace bicepsu. Zaměřte se na pohyby, které současně využívají všechny požadované svaly, jenž potřebujete pro svůj cíl – weighted shyby, pomalé shyby, negativní opakování, shyby na jedné ruce s pomocí druhé ruky.

6. Vyvarujte se selhání svalů

Trénink do selhání je místo, kdy provádíte příliš mnoho opakování. To může být užitečné pro budování svalové hmoty, které zcela vyčerpá sval, takže se zvětší, ale vám jde nyní o sílu.

7. Použijte progresivní přetížení

Pokud stále zdviháte stejnou váhu nebo děláte stejný postup, jaké budou podle vás výsledky? Ano, nic moc, nebudete silnější! Můžete se dokonce zhoršit, protože tělo nedostává žádné nové šoky pro růst.

FUBO, partner pro trénink

FUBO, partner pro trénink

8. Rozcvička

Nepodceňujte, nezanedbávejte!

9. Vizualizujte pohybu

Než se pustíte do série, představte si ji v hlavě, jak ji provedete, kdy zaberete. Poté se několikrát zhluboka nadechněte, představte si perfektní zvládnutí série a jděte do toho.

10. Přepínejte do vyššího modu

Pokud provádíte stejný trénink znovu a znovu, pak může vaše tělo zlenivět a přestat „fungovat.“ Představte si, že jdete dále. Ale žádné skoky, vše má svůj čas. Chcete dát shyb s 30 kily na pásku a nyní dáte shyb s 5 kily? Postupujte po pár kilech. Dejte si měsíční plány, uvidíte, že když se ohlédnete za půl roku, uvidíte úspěch. Ať to cvičí!

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.